NAVIGATEPARK - Navigasyon Tanımlama Your SEO optimized title

İletişim: Call Us Icon +90 532 208 30 88Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Multimedia Navigasyon solution center
Orijinal donanım kitleri merkezi.
×
 x 

Sepet boş
Alışveriş sepeti
Sepet boş

Navigasyon Tanımlama :

Araçlarımızda kullandığımız bir çok özellik gibi yerleşik orijinal navigasyon sistemleride araca tanımlanır. Yani araç kendi özellikleri arasında bir GPS sistemini ve Navigasyon özelliğinin varlığını öğrenir. Sistemlerin genel yapısında bir çok güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Sertifika yönetimi, Key yönetimi, Aktivasyon yönetimi, Güncelleme yönetimi gibi bir çok bileşenden  oluşmaktadır. Kullanıcı Ara yüzlerinde, müşterilerden bu bilgilerin bazan onaylanması istenir. Sistem doğru verileri bulamaması durumunda kullanıcıyı uyarır ve onay kodu,sürüm kodu,aktivasyon kodu gibi şifreleri kullanıcının girip onaylamasını ister. Navigasyon özelliği kazandırılmış araçlarda, araçtaki veri akışı yavaşladığı zaman bu bilgilerin check edilmesi durumu devreye girer ve belirli periyortar halinde kontrol edilir. kontroller sonrası uyuşmayan veri veya aktivasyon hatası varsa mevcuta özellik geçici olarak devre dışına alınır. Araçta Navigasyon özelliği doğru tanımlanmamış ise işte bu kontroller esnasında navigasyon özelliği iptal olur. Bu nedenle doğru tanımlama çok önemlidir. Günümüz araçlarında navigasyon sistemi pek çok özelliğin temel veri kaynağı konumundadır. Örneğin navigasyona girilmiş bir adrese gidiliyorken kullanıcının yol işaretlerine, hız sınırlarına ve doğru yolda olmasına dair verileri navigasyon sistemi sağlar aynı zamanda araçlarda bulunan diğer sistemlerde bu bilgileri kullanabilirler. Mesela ESP sistemi kullanıcı hız limitine uygun olmayan bir viraj dönüşünde navigasyon sayesinde daha viraja girilmeden, aracın savrulma riskini hesaplayarak güvenlik önlemlerini hazırlar ve ihtiyaç duyulması halinde gecikme yaşamadan devreye girer. Bu da kullanıcının hatalı araç kullanmasını minimize etmeye fayda sağlar.

KODLAMA

Tüm retrofit yapılan araçlar için montajdan sonra ürünlerin doğru çalışması ve zarar görmemesi için araç özelliklerine göre yapılandırılması gereklidir.

Tüm bu işlemler sonrası arıza kayıtlarının okunup, değerlendirilmesi ve düzeltilmesi zorunludur.

Uzaktan kodlama talebi.

TEST CİHAZLARI

Atölyelerin ihtiyaçlarına göre Arıza tespit sistem ve ekipmanlarını hazırlıyoruz. DONANIM VE YAZILIMLARI gereksinimlerinize göre düzenliyoruz.

ÖZEL SİPARİŞ

Özel seri ve Gray makret araçlardaki retrofit işlemler için VIN (şase no) ile araca uygun ürünleri ve ekipmanları özel sipariş ile getiriyoruz. Sipariş süreci 7-12 gün arasında değişmektedir.

özel sipariş takip..

BOYA VE MEKANİK

Boya gerektiren ürünler için,
Ham boyasız olarak gelen, aksesuar ve iç trim setlerini boya kodunuza uygun şekilde boyatıyoruz.

Mekanik Destek
Araçlarda yapılan RETROFIT işlemler bazan mekanik kısımda da ilaveler gerektirebilmektedir. Mekanik düzenlemeleri anlaşmalı atölyelerimizde sizin için yaptırıyoruz.