NAVIGATEPARK - Speed Limit “SLI” Your SEO optimized title

İletişim: Call Us Icon +90 532 208 30 88Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Multimedia Navigasyon solution center
Orijinal donanım kitleri merkezi.
×
 x 

Sepet boş
Alışveriş sepeti
Sepet boş

Hız Sınırı Bilgisi sollama yasakları dahil,

Hız Sınırı Bilgisi, sürücü için güncel ve değişken hız sınırını gösteren bir sürücü destek sistemidir. Kullanılan haritalar tarih veya değişken durumlar olduğundan sıradan hız limiti bilgi sistemleri genellikle eksik ya da yanlış bilgi verir - örneğin şantiyelerde veya trafik sıkışıklığı nedeniyle hız limitleri - dikkate alınmaz. Buna karşılık, akıllı Hız Sınırı Bilgisi sürekli güncel ve izin verilen azami hızı hakkında bilgi vererek sürücüyü uyarır. Dikiz aynası yerleşik bir kamera sayesinde tabelaları okur ve bu kısıtlamalar hakkında veri toplar ve navigasyon sistemi verileri ile bilgi karşılaştırılır.Ayrıca toplanan veriler donanım verileri ile kıyaslanır,kısıtlamalar veya uyarılar için sadece navigasyon verilerine güvenmez. Örneğin kameradan okunan 70 KMh hız limiti ve yağışlı havada kaygan zemin tabelası, anında navigasyon verisi ile karşılaştırılır ve sonucu doğruluğu yağmur sensoru verisi ile kontrol edilir,yağış var bilgisi ile teyit edilir ise sürücü yağışlı uyarısı ile beraber uyarılır ve hız limiti yağışlı havada 50 KMh ise sürücü 50 KMh güncel veri ile bilgilendirilr. Hız Sınırı Bilgisi, aynı zamanda sollama yasakları göstergesi içerir. Hız limitlerine ek olarak, kalıcı yanı sıra geçici yol işaretleri izler ve sollama olası kısıtlamalar dikkate alır.Tüm sollama yasakları ve bunlara iat veriler sürücüye iletilir. Römork / Karavan ile sürüş günün belirli saatlerinde uygulanan limitlerde bu özelliklere dahildir. Modele bağlı olarak, bu bilgiler Gelişmiş kilometre panelinde var ise Head-up Display'de de görüntülenir.

KODLAMA

Tüm retrofit yapılan araçlar için montajdan sonra ürünlerin doğru çalışması ve zarar görmemesi için araç özelliklerine göre yapılandırılması gereklidir.

Tüm bu işlemler sonrası arıza kayıtlarının okunup, değerlendirilmesi ve düzeltilmesi zorunludur.

Uzaktan kodlama talebi.

TEST CİHAZLARI

Atölyelerin ihtiyaçlarına göre Arıza tespit sistem ve ekipmanlarını hazırlıyoruz. DONANIM VE YAZILIMLARI gereksinimlerinize göre düzenliyoruz.

ÖZEL SİPARİŞ

Özel seri ve Gray makret araçlardaki retrofit işlemler için VIN (şase no) ile araca uygun ürünleri ve ekipmanları özel sipariş ile getiriyoruz. Sipariş süreci 7-12 gün arasında değişmektedir.

özel sipariş takip..

BOYA VE MEKANİK

Boya gerektiren ürünler için,
Ham boyasız olarak gelen, aksesuar ve iç trim setlerini boya kodunuza uygun şekilde boyatıyoruz.

Mekanik Destek
Araçlarda yapılan RETROFIT işlemler bazan mekanik kısımda da ilaveler gerektirebilmektedir. Mekanik düzenlemeleri anlaşmalı atölyelerimizde sizin için yaptırıyoruz.