NAVIGATEPARK - BMW Online/İnternet Your SEO optimized title

İletişim: Call Us Icon +90 532 208 30 88Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Multimedia Navigasyon solution center
Orijinal donanım kitleri merkezi.
×
 x 

Sepet boş
Alışveriş sepeti
Sepet boş

BMW Online. BMW Online, doğrudan kokpitinizden erişebileceğiniz internet tabanlı mobilite ve bilgi servisleri sayesinde güncel ve iletişim halinde kalmanızı sağlayarak her zamankinden çok daha mobil olmanızı sağlar. BMW Online, yolda iken ihtiyacınız olan bilgileri sağlayan yardımcı pilotunuzdur. BMW Online’ın kullanışlılığının ve sezgisel etkinliğinin arkasında yatan unsur, yere tabanlı hizmetler sunma kabiliyetidir. BMW Online, GPS teknolojisini ve Business veya Professional navigasyon sistemine entegre SIM kartını kullanarak aracınızın bulunduğu yeri tanır ve rotanız boyunca size ilgili bilgiler sağlar. Yolculuğunuza başlamadan önce dahi, gideceğiniz yerde sizi bekleyen hava koşullarını öğrenebilirsiniz. Yakınlarda bir park yeri bulmak son derece kolaylaşır. Haber başlıkları ve güncel borsa bilgileri elinizin altındadır ve Google™ yerel arama ile restoran ve diğer işletmelerin adreslerini bulabilirsiniz. BMW Online ayrıca e-posta ve adres özellikleri sunar; doğrudan sürücü koltuğundan adres defterinize ve kendi e-posta hesabınıza erişin. Aracın internet ve BMW online'ı kullanbilmesi için gelişmiş bir bluetooth ünitesiyle desteklenmiş olması gereklidir.

KODLAMA

Tüm retrofit yapılan araçlar için montajdan sonra ürünlerin doğru çalışması ve zarar görmemesi için araç özelliklerine göre yapılandırılması gereklidir.

Tüm bu işlemler sonrası arıza kayıtlarının okunup, değerlendirilmesi ve düzeltilmesi zorunludur.

Uzaktan kodlama talebi.

TEST CİHAZLARI

Atölyelerin ihtiyaçlarına göre Arıza tespit sistem ve ekipmanlarını hazırlıyoruz. DONANIM VE YAZILIMLARI gereksinimlerinize göre düzenliyoruz.

ÖZEL SİPARİŞ

Özel seri ve Gray makret araçlardaki retrofit işlemler için VIN (şase no) ile araca uygun ürünleri ve ekipmanları özel sipariş ile getiriyoruz. Sipariş süreci 7-12 gün arasında değişmektedir.

özel sipariş takip..

BOYA VE MEKANİK

Boya gerektiren ürünler için,
Ham boyasız olarak gelen, aksesuar ve iç trim setlerini boya kodunuza uygun şekilde boyatıyoruz.

Mekanik Destek
Araçlarda yapılan RETROFIT işlemler bazan mekanik kısımda da ilaveler gerektirebilmektedir. Mekanik düzenlemeleri anlaşmalı atölyelerimizde sizin için yaptırıyoruz.