NAVIGATEPARK - After Market Navigasyon Your SEO optimized title

İletişim: Call Us Icon +90 532 208 30 88Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Multimedia Navigasyon solution center
Orijinal donanım kitleri merkezi.
×
 x 

Sepet boş
Alışveriş sepeti
Sepet boş

Aftermarket navigasyon:

Orijinal yerleşik navigasyon sistemi bulunmayan araçlar ve modeller için özel olarak üretilmiş, yüksek teknoloji ürünleridir. Sistem halinde araça ilave edilecek ekipmanlar ile beraber satılırlar.Araç markasına göre sistemin ekipman sayısı çoğalabilir. ilave donanım gerektirebilir. video interfaceler,audio interfaceler,data interfaceleri gibi bileşenleri kullanmanız gerekebilir. Bu bileşenlerin nasıl sistem haline geleceğine,nelere ihtiyaç duyulacağına profesyonel montaj noktasındaki uygulama teknisyenleri karar verir. Aracın eksiklerini tespit edip bir paket oluşturması gereklidir. Aftermarket navigasyonlar genelde navigasyon haritaları için bir çok seçenekten faydalanmanızı sağlarlar. İgo, Tom tom, Ngate, Route66 gibi bir çok  yazılımı çalıştırılar. Türkiye'de Başarsoft sayesinde Türkiye'nin navigasyon verilerini kullanmaktayız. yazılım firmaları bu altyapı verilerini kullanarak güncellemeleri ve haritaları müşterilerine sunmaktadır. Aftermarket navigasyonlar 5, 6, 6.5, 7 ,8, 8.8, 10,2 inch her türlü ekrana uygulanabilir. uygulandığı ekrana dokunmatik özelliğin kazandırılması gerekir çünkü klavye kullanımı bu sayede sağlanmaktadır.

KODLAMA

Tüm retrofit yapılan araçlar için montajdan sonra ürünlerin doğru çalışması ve zarar görmemesi için araç özelliklerine göre yapılandırılması gereklidir.

Tüm bu işlemler sonrası arıza kayıtlarının okunup, değerlendirilmesi ve düzeltilmesi zorunludur.

Uzaktan kodlama talebi.

TEST CİHAZLARI

Atölyelerin ihtiyaçlarına göre Arıza tespit sistem ve ekipmanlarını hazırlıyoruz. DONANIM VE YAZILIMLARI gereksinimlerinize göre düzenliyoruz.

ÖZEL SİPARİŞ

Özel seri ve Gray makret araçlardaki retrofit işlemler için VIN (şase no) ile araca uygun ürünleri ve ekipmanları özel sipariş ile getiriyoruz. Sipariş süreci 7-12 gün arasında değişmektedir.

özel sipariş takip..

BOYA VE MEKANİK

Boya gerektiren ürünler için,
Ham boyasız olarak gelen, aksesuar ve iç trim setlerini boya kodunuza uygun şekilde boyatıyoruz.

Mekanik Destek
Araçlarda yapılan RETROFIT işlemler bazan mekanik kısımda da ilaveler gerektirebilmektedir. Mekanik düzenlemeleri anlaşmalı atölyelerimizde sizin için yaptırıyoruz.