NAVIGATEPARK - SERVOTRONIC Your SEO optimized title

İletişim: Call Us Icon +90 532 208 30 88Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Multimedia Navigasyon solution center
Orijinal donanım kitleri merkezi.
×
 x 

Sepet boş
Alışveriş sepeti
Sepet boş

Servotronic.

Park ederken çaba gerektirmeyen çeviklik, atik tepkisellik ve yüksek hızlarda denge: Servotronic, direksiyon desteği miktarını mevcut hıza uyacak şekilde ayarlayarak, direksiyonu çevirmek için gereken gücü azaltır ve sürücü konforunu arttırır. Servotronic kontrol ünitesi, otomobilin hızına uyacak şekilde direksiyon desteği miktarını değiştirir. Elektromanyetik bir valf, direksiyon hidroliğinin uyguladığı kuvvet miktarını hassas bir şekilde kontrol ederek, olağanüstü hassaslıkta bir direksiyon hâkimiyetini o anki sürüş durumunuza uyacak şekilde sağlar. Buna karşın geleneksel elektrik destekli direksiyon sistemleri, direksiyon desteğini motor devrine bağlı olarak ayarlar. Elektromekanik direksiyon sistemi EPS, aynı etkiyi yaratmak için bir elektrik motoru kullanır. Servotronic sayesinde, dar yollarda aracınızı kullanmak ve park etmek, direksiyonu çevirmek için en az çabayı gerektirdiğinden kolaylaşır. Otomobil hızlandıkça kuvvet desteği kademeli olarak azalır, böylece otomobil daha iyi denge, daha yüksek hassasiyet ve daha akıcı davranış gösterir. Servotronic mekanik donanım düzenlendikten donra register edilen bir özelliktir.

KODLAMA

Tüm retrofit yapılan araçlar için montajdan sonra ürünlerin doğru çalışması ve zarar görmemesi için araç özelliklerine göre yapılandırılması gereklidir.

Tüm bu işlemler sonrası arıza kayıtlarının okunup, değerlendirilmesi ve düzeltilmesi zorunludur.

Uzaktan kodlama talebi.

TEST CİHAZLARI

Atölyelerin ihtiyaçlarına göre Arıza tespit sistem ve ekipmanlarını hazırlıyoruz. DONANIM VE YAZILIMLARI gereksinimlerinize göre düzenliyoruz.

ÖZEL SİPARİŞ

Özel seri ve Gray makret araçlardaki retrofit işlemler için VIN (şase no) ile araca uygun ürünleri ve ekipmanları özel sipariş ile getiriyoruz. Sipariş süreci 7-12 gün arasında değişmektedir.

özel sipariş takip..

BOYA VE MEKANİK

Boya gerektiren ürünler için,
Ham boyasız olarak gelen, aksesuar ve iç trim setlerini boya kodunuza uygun şekilde boyatıyoruz.

Mekanik Destek
Araçlarda yapılan RETROFIT işlemler bazan mekanik kısımda da ilaveler gerektirebilmektedir. Mekanik düzenlemeleri anlaşmalı atölyelerimizde sizin için yaptırıyoruz.