NAVIGATEPARK - AUDI MMI Connect Your SEO optimized title

İletişim: Call Us Icon +90 532 208 30 88Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Multimedia Navigasyon solution center
Orijinal donanım kitleri merkezi.
×
 x 

Sepet boş
Alışveriş sepeti
Sepet boş

Audi MMI Connect

 Bu teknoloji internet alt yapısıyla sürücüye tüm Audi uygulamalarını kullanma olanağını sağlar.. Audi sürekli yeni bilgi-eğlence çözümleri ile sektöründe liderliğini göstermektedir.

Audi connect 

Audi mobil ağ alanında öncülerinden biridir. şirket 2005 yılında önemli donanım ve yazılım tedarikçileri ile işbirliğini başladı ve Audi internet hizmetleri 2009 yılında ilk kez araçlarda kullanılabilir hale geldi.

Mobil WLAN hotspot ile birlikte mobil genişbant internet erişimi içeren sistem Audi MMI navigasyon plus sisteminin yenilikçi bir uzantısıdır. Audi neredeyse tüm model yelpazesi boyunca bunu sunmaktadır.

2010 yılında Audi, tüm modeller için entegre UMTS modülü üzerinden genişbant internet erişimi sunan ilk otomobil üreticisi oldu ve 2013 yılında tam entegre LTE modülü tanıtımı ile mobil, yüksek hızlı internet yönünde bir adım daha attı.

Entegre WLAN hotspot sürücü ile birlikte sekiz kişisel mobil cihazın bağlamansına olanak sağlar. Online hale gelebilmek için, sürücüler sadece MMI navigasyon plus ünitesine entegre veri özellikli SIM kartı takmanız gerekir. Gerekli SIM Erişim Profili ile donatılmış bir araç değil ise, Bluetooth üzerinden sisteme kendi cep telefonu bağlayabilirsiniz. GSM operatörünüzle ek ücretler veya ayrı sözleşmeler gerektiren bir kullanım oluşabilir.

Operasyon MMI navigasyon plus, çok fonksiyonlu direksiyon veya sesli kumanda üzerinden size hizmet etmesi üzere tasarlanmıştır. Ses ve veri sinyalleri için en iyi alım koşulları sağlamak amacıyla,  otomobilin tavanında özel bir anten sistemi kullanılmıştır.

LTE mobil iletişim standardı

cep telefonu şebekesi otomobil ağ için önemli küresel bir faktördür. Çoğu ülkede, mobil cihaz veri UMTS şebekelerinde (UMTS = Universal Mobile Telecommunications System) aracılığı ile aktarılır. Konfigürasyonuna bağlı olarak, bu mobil iletişim standardı üçüncü nesil (3G) şu anda saniyede 21 Mbit bir aktarım hızı sağlıyor.

LTE ağları (LTE = Long Term Evolution) birkaç Avrupa ülkesinde ve ABD'de zaten mevcuttur. Almanya'da, dördüncü nesil mobil iletişim standardı zaten tüm büyük şehirlerde ve kırsal alanlarda faaliyet göstermektedir. Audi 2013 yılında otomobil LTE teknolojisini getirdi: son nesil LTE Audi A3 ailesinin modülü modellerinde kullanılmaya başlandı. 

Tam entegre LTE modülü 100 Mbit / s aşağı, 50 Mbit /s  çok kısa tepki süreleri ve veri hızını destekler. Bu oyunlar gibi interaktif uygulamalar için müzik ve yüksek çözünürlüklü filmler gibi büyük verileri transferin yanı sıra kısa ping sürelerini mümkün kılar. 

Bu sadece bir yüksek hızlı İnternet bağlantısını mobil cihazlar sağlamak için değil, aynı zamanda otomobilin iç sistemler için yüksek hızlı Internet erişimi sağlamak için geliştirme sürecinde önemlidir. Bu bize  Google Earth ve Google Street View gibi özellikleri navigasyon hizmetlerinde bağlanmamızı sağlar.

Audi Connect'i kullanmak

Audi connect ,i online haber, seyahat, hava durumu bilgileri ve çok sayıda uyarlanmış APP'leri araçta kullanmanıza olanak sağlar

Çevrimiçi trafik bilgilerini navigasyon haritası üzerinde gerçek zamanlı olarak mevcut trafik akışı verilerini sunar. Sürücü tarafından seçilen güzergah serbest akışlı trafik varsa, yeşil gösterilir; turuncu yoğun ya da yavaş hareket eden trafik işaret ve kırmızı bir trafik sıkışıklığı anlamına gelir. Bu durumda, servis problemi tanımlar ve uygun bir alternatif rota önerir.

Online trafik bilgi hizmeti de sadece otoyolları, şehirlerarası yolları ve şehirleri kapsar. Bu, çoğu Avrupa ülkelerini kapsar.

Google Earth ve Google Street View ile navigasyon ölçüde yerini ulaşıldığında yönünü kolaylaştırır. Street View sürücü varıştan önce hedef bir sokak görünümü sağlamak için 360 ° panoramik görüntüler kullanır. Navigasyon haritası Google Earth görüntüleri ile desteklenmektedir. Harita yakınlaştırma burada benzersiz bir özelliktir.

Audi ayrıca bir araca özgü bir şekilde Facebook ve Twitter entegre bağlanmanıza olanak sağlar. Text-to-speech fonksiyonuna ek olarak, aynı zamanda bir metin işlevi,eğer istenirse önceden tanımlanmış bir metin modülleri geçerli konum olarak verileri gönderilebilir. Diğer birçok Audi connect hizmetlerinin gibi, Facebook ve Twitter bir myAudi hesabı kullanarak evlerindeki bir PC'de kullanıcının bireysel ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Buna ek olarak, e-posta iletileri Bluetooth üzerinden aktarılır ve yüksek sesle okunabilir. Sürücü isterse mesajlarını (SMS) dikte ve sesli komutları ile gönderebilir.

Audi connect'te bir başka hizmet ise Picturebook Navigasyon. Bu servis ile  sürücü geonavigation (GPS) ile bağlantılı gidilecek mağazaların fotoğraflarını MMI navigasyon plus sisteminden  "fotoğraf kutusunda." Google Street View ile görebilir. Görüntüler bir SD karttan veya bir myAudi hesabı üzerinden alınabilir. Fotoğraf daha sonra bağlantılı GPS verilerini okuyarak navigasyon hedefleri olarak girilebilir.

Audi Connect ile  (POI) arama ,ses komut sistemiyle kontrol edilebilir. şehir, sokak ve ev numarası - - Sürücü tek bir cümle olarak hedefi söyleyebilir. POI araması da özel hedefleri bulmak için anahtar kelime kullanımını destekler.  MMI  sisteminin monitöründen  kişi listesi, telefon numaraları veya pratik ek bilgileri takip edebilir.

Audi müzik akışı, Audi web radyo gibi özellikleri kullanabilirsiniz. Bu uygulama ve UPNP (Universal Plug and Play) teknolojisi ile, kullanıcı 3.000 'den fazla internet radyo istasyonlarından yayın alabilir. Kişisel favoriler Bir cep telefonu kaydedebilir ve onlar MMI navigasyon plus sistemi üzerinden dinleyebilir. İnternet radyo uygulaması MMI navigasyon içine WLAN üzerinden entegre edilmiştir ve otomobilin ses sistemi oynatmayı yönetir. Uygulamaya, kullanıcının akıllı telefonunda depolanan medya kütüphanesine erişim sağlar.

KODLAMA

Tüm retrofit yapılan araçlar için montajdan sonra ürünlerin doğru çalışması ve zarar görmemesi için araç özelliklerine göre yapılandırılması gereklidir.

Tüm bu işlemler sonrası arıza kayıtlarının okunup, değerlendirilmesi ve düzeltilmesi zorunludur.

Uzaktan kodlama talebi.

TEST CİHAZLARI

Atölyelerin ihtiyaçlarına göre Arıza tespit sistem ve ekipmanlarını hazırlıyoruz. DONANIM VE YAZILIMLARI gereksinimlerinize göre düzenliyoruz.

ÖZEL SİPARİŞ

Özel seri ve Gray makret araçlardaki retrofit işlemler için VIN (şase no) ile araca uygun ürünleri ve ekipmanları özel sipariş ile getiriyoruz. Sipariş süreci 7-12 gün arasında değişmektedir.

özel sipariş takip..

BOYA VE MEKANİK

Boya gerektiren ürünler için,
Ham boyasız olarak gelen, aksesuar ve iç trim setlerini boya kodunuza uygun şekilde boyatıyoruz.

Mekanik Destek
Araçlarda yapılan RETROFIT işlemler bazan mekanik kısımda da ilaveler gerektirebilmektedir. Mekanik düzenlemeleri anlaşmalı atölyelerimizde sizin için yaptırıyoruz.