NAVIGATEPARK - Comand Online Your SEO optimized title

İletişim: Call Us Icon +90 532 208 30 88Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Multimedia Navigasyon solution center
Orijinal donanım kitleri merkezi.
×
 x 

Sepet boş
Alışveriş sepeti
Sepet boş

            COMAND ONLINE

COMAND Online, mobil internet kullanımının yanı sıra işlevsel ve konforlu bir navigasyon ve ayrıca dünya genelindeki her seyahat rotasına uygun hava durumu verileri de sunar COMAND Online, mobil internet kullanımının yanı sıra işlevsel ve konforlu bir navigasyon ve ayrıca dünya genelindeki her seyahat rotasına uygun hava durumu verileri de sunar.

COMAND Online, orta konsolda bulunan ergonomik, araç içi kullanımı için optimize edilmiş bir Comand kontrol düğmesi ile kumanda edilir. COMAND Online’ın tüm fonksiyonlarından faydalanmak için, veri seçeneği ve DUN profil desteği olan, Bluetooth özelliğine sahip bir cep telefonu gerekmektedir. COMAND Online, motor her çalıştırıldığında ve ayrıca güncel bilgiler gerektiren fonksiyonlar çağrıldığında cep telefonu üzerinden –onaylanmasından sonra - otomatik olarak internete bağlanır. Oluşabilecek masraflar istek üzerine mevcut mobil telefonu sözleşmesi üzerinden faturalandırılır. UMTS ve GSM mobil telefonu standartlarının kullanılması sayesinde COMAND Online Avrupa’nın her yerinde ideal bir kapsama alanına sahiptir. 17,8 cm’lik bir ekran boyutuna sahip ve 800 x 400 piksel çözünürlüklü, büyük ve parlak renkli TFT ekranı, çağrılan bilgilere iyi bir genel bakış sağlar.Harici SD hafıza kartı yuvası olan entegre DVD/CD kombine sürücüsü, MP3 ve WMA veri formatlarının yanı sıra videoların da gösterilmesini destekler. Ayrıca 6’lı DVD değiştiricisi ve müzik ile medya dosyaları için olan 80 GB’lık sabit disk sayesinde seyir sırasında diskleri değiştirmenize gerek kalmaz. 

 COMAN ONLINE için Navigatepark Destek Ekibiyle irtibata geçebilirsiniz....

 

KODLAMA

Tüm retrofit yapılan araçlar için montajdan sonra ürünlerin doğru çalışması ve zarar görmemesi için araç özelliklerine göre yapılandırılması gereklidir.

Tüm bu işlemler sonrası arıza kayıtlarının okunup, değerlendirilmesi ve düzeltilmesi zorunludur.

Uzaktan kodlama talebi.

TEST CİHAZLARI

Atölyelerin ihtiyaçlarına göre Arıza tespit sistem ve ekipmanlarını hazırlıyoruz. DONANIM VE YAZILIMLARI gereksinimlerinize göre düzenliyoruz.

ÖZEL SİPARİŞ

Özel seri ve Gray makret araçlardaki retrofit işlemler için VIN (şase no) ile araca uygun ürünleri ve ekipmanları özel sipariş ile getiriyoruz. Sipariş süreci 7-12 gün arasında değişmektedir.

özel sipariş takip..

BOYA VE MEKANİK

Boya gerektiren ürünler için,
Ham boyasız olarak gelen, aksesuar ve iç trim setlerini boya kodunuza uygun şekilde boyatıyoruz.

Mekanik Destek
Araçlarda yapılan RETROFIT işlemler bazan mekanik kısımda da ilaveler gerektirebilmektedir. Mekanik düzenlemeleri anlaşmalı atölyelerimizde sizin için yaptırıyoruz.