NAVIGATEPARK - BMW APPS Your SEO optimized title

İletişim: Call Us Icon +90 532 208 30 88Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Multimedia Navigasyon solution center
Orijinal donanım kitleri merkezi.
×
 x 

Sepet boş
Alışveriş sepeti
Sepet boş

BMW ConnectedDrive ile sizi önemsediğiniz her şeye bağlayacak hizmetler ve uygulamalar ile artık ne isterseniz yapabilirsiniz. BMW ConnectedDrive Sürücü Destek Sistemleri size daha fazla konfor ve güvenlik sağlar, böylece sizin için ne önemliyse ona odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda size yolculuk rehberi, eğlence veya koruyucu melek gibi seçenekler sunar. Nasıl bir yol arkadaşı istediğinize siz karar verin. BMW ConnectedDrive, sizi dünyaya daha yakından bağlayan servis ve uygulamalarla dolu bir teknoloji paketidir. İşleri kolaylaştırır ve size ailenizle, arkadaşlarınızla veya kendi başınıza geçirebileceğiniz zamanı kazandırır. Uzaktan Erişim. Bir Cumartesi günü alışveriş merkezinin kalabalık otoparkında otomobilinizi mi arıyorsunuz? Artık aramanıza gerek yok. Uzaktan Erişim ile uzun süren aramaların sıkıntısından kendinizi kurtarın. Bu hizmetler sayesinde, BMW'nizi uzaktan kontrol edebilirsiniz. Otomobilinizi büyük bir otoparkta aramaktan daha fazlasını yapabilirsiniz. Akıllı telefonunuza My BMW Remote uygulamasını indirerek, telefonunuzu, otomobilinizi kontrol eden bir uzaktan kumandaya dönüştürebilirsiniz. Artık size düşen ceketinizin cebine ulaşarak iPhone veya Android cihazınızla BMW'nize erişmektir. Belki de BMW'nizi kilitleyip kilitlemediğinizden emin değilsiniz? Veya anahtarınız elinizin altında değil? BMW ConnectedDrive Uzaktan Erişim hizmeti ile otomobilinizi kilitleyebilir veya kapılarını açabilirsiniz. Otomobilinizi hemen bulamıyorsanız, akıllı telefonunuzu kullanarak farlarını yakıp söndürebilir, kornayı çaldırabilirsiniz. My BMW Remote Uygulaması yardımıyla BMW'nizin içini önceden havalandırabilirsiniz. Yazın en sıcak günlerinde, keyif veren taze bir hava içeride sizi bekler. Rahatlık sağlayan diğer bir özellik olan Here.com ile varış noktasındaki adresleri doğrudan otomobilinize aktarabilirsiniz.

App Store'da My BMW Remote Uygulaması

Google Play™'de My BMW Remote Uygulaması

Gereklilikler:

Özel donanım olarak ConnectedDrive Hizmetleri My BMW Remote Uygulamasını kullanmadan önce App Store veya Google Play™'den indirmeniz gerekir.

Kullanılabilirlik:

Yalnızca Professional Navigation sistemi, Business Navigation sistemi ve Professional Radyo ile birlikte sunulur. APPS uyglaması register edilerek sisteme ilave edilmektedir.

Sisteminize APPS ilavesi için Navigatepark Destek Ekibi ile görüşebilirsiniz.

KODLAMA

Tüm retrofit yapılan araçlar için montajdan sonra ürünlerin doğru çalışması ve zarar görmemesi için araç özelliklerine göre yapılandırılması gereklidir.

Tüm bu işlemler sonrası arıza kayıtlarının okunup, değerlendirilmesi ve düzeltilmesi zorunludur.

Uzaktan kodlama talebi.

TEST CİHAZLARI

Atölyelerin ihtiyaçlarına göre Arıza tespit sistem ve ekipmanlarını hazırlıyoruz. DONANIM VE YAZILIMLARI gereksinimlerinize göre düzenliyoruz.

ÖZEL SİPARİŞ

Özel seri ve Gray makret araçlardaki retrofit işlemler için VIN (şase no) ile araca uygun ürünleri ve ekipmanları özel sipariş ile getiriyoruz. Sipariş süreci 7-12 gün arasında değişmektedir.

özel sipariş takip..

BOYA VE MEKANİK

Boya gerektiren ürünler için,
Ham boyasız olarak gelen, aksesuar ve iç trim setlerini boya kodunuza uygun şekilde boyatıyoruz.

Mekanik Destek
Araçlarda yapılan RETROFIT işlemler bazan mekanik kısımda da ilaveler gerektirebilmektedir. Mekanik düzenlemeleri anlaşmalı atölyelerimizde sizin için yaptırıyoruz.