NAVIGATEPARK - RETROFIT Your SEO optimized title

İletişim: Call Us Icon +90 532 208 30 88Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Multimedia Navigasyon solution center
Orijinal donanım kitleri merkezi.
×
 x 

Sepet boş
Alışveriş sepeti
Sepet boş

 

RETROFIT Nedir?

RETROFIT olarak tabir edilen durum,aslında aracı geliştirme ve güçlendirme işlemidir.Dünyada genel bir ifade olarak RETROFIT kelimesi bu tarz işlemler için kullanılır

Artık günümüzde araçlarımızın akıllı olması sebebiyle, hangi markada olursa olsun araçları iyi tanıyan ehil atölyelerin araçlara müdahale etmesi doğrudur.Sadece sektörde çalışmak maalesef araçlara istediğiniz gibi eklemeler,düzeltmeler yapmaya yeterli gelmemektedir.Otomobil üreticileri araçlarda parça koruma, anti-theft, güvenlik önlemleri gibi sistemler kullanmaktadırlar.Bu sistemler araçlarda; çıkma,tamir görmüş,çalınmış parçaların kullanımını önlemek için çok önemlidir. Araçlara yapılacak düzenlemelerin sadece ürünü yerine takmakla bitmeyip, yazılım ve güvenlik sistemlerinin de bütünleştirilmesi gerekliliği vardır. Günümüz teknolojisinde araçlara eklemeler yaparken markanın data destek birimlerinden, destek almadan çalışan hiçbir atölye başarılı sonuclar elde edemez. RETROFIT işlemleri aracın orijinal fabrikasının ürettiği ürünler ve teknolojiler ile yapılmak zorundadır. aksi halde aracın özelliklerinde,yapısında ciddi bozulmalar meydana gelmektedir.Bu nedenle işlemlerin hem hardware hemde software olarak bilinçli ellerde yapılması çok önemlidir.

KODLAMA

Tüm retrofit yapılan araçlar için montajdan sonra ürünlerin doğru çalışması ve zarar görmemesi için araç özelliklerine göre yapılandırılması gereklidir.

Tüm bu işlemler sonrası arıza kayıtlarının okunup, değerlendirilmesi ve düzeltilmesi zorunludur.

Uzaktan kodlama talebi.

TEST CİHAZLARI

Atölyelerin ihtiyaçlarına göre Arıza tespit sistem ve ekipmanlarını hazırlıyoruz. DONANIM VE YAZILIMLARI gereksinimlerinize göre düzenliyoruz.

ÖZEL SİPARİŞ

Özel seri ve Gray makret araçlardaki retrofit işlemler için VIN (şase no) ile araca uygun ürünleri ve ekipmanları özel sipariş ile getiriyoruz. Sipariş süreci 7-12 gün arasında değişmektedir.

özel sipariş takip..

BOYA VE MEKANİK

Boya gerektiren ürünler için,
Ham boyasız olarak gelen, aksesuar ve iç trim setlerini boya kodunuza uygun şekilde boyatıyoruz.

Mekanik Destek
Araçlarda yapılan RETROFIT işlemler bazan mekanik kısımda da ilaveler gerektirebilmektedir. Mekanik düzenlemeleri anlaşmalı atölyelerimizde sizin için yaptırıyoruz.