NAVIGATEPARK - TR harita yükleme Your SEO optimized title

İletişim: Call Us Icon +90 532 208 30 88Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Multimedia Navigasyon solution center
Orijinal donanım kitleri merkezi.
×
 x 

Sepet boş
Alışveriş sepeti
Sepet boş

 BMW Türkiye Haritaları

(CCC) BMW Türkiye haritası için özel bir güncelleme yanyınlamış değildir. 2013 doğumlu araçlar için şuan 2014-1 ve 2013-2 versiyon haritaları kullanmaktadır. CIC( The Car Information Computer) olarak bilinen sistemli araçlar 2009`dan - 2012.7 aya kadar üretilmiştir. CIC sistem araçlar için 2014-1 harita yayınlanmıştır. Haritaları ve giriş kodlarını sitemizden satın alabilirsiniz. 2012.7 sonrası doğumlu araçlar ise NBT(Next Big Thing) olarak bilinen sisteme sahiptir .NBT sistem araçlar için 2015-2 harita kullanılmaktadır.

KODLAMA

Tüm retrofit yapılan araçlar için montajdan sonra ürünlerin doğru çalışması ve zarar görmemesi için araç özelliklerine göre yapılandırılması gereklidir.

Tüm bu işlemler sonrası arıza kayıtlarının okunup, değerlendirilmesi ve düzeltilmesi zorunludur.

Uzaktan kodlama talebi.

TEST CİHAZLARI

Atölyelerin ihtiyaçlarına göre Arıza tespit sistem ve ekipmanlarını hazırlıyoruz. DONANIM VE YAZILIMLARI gereksinimlerinize göre düzenliyoruz.

ÖZEL SİPARİŞ

Özel seri ve Gray makret araçlardaki retrofit işlemler için VIN (şase no) ile araca uygun ürünleri ve ekipmanları özel sipariş ile getiriyoruz. Sipariş süreci 7-12 gün arasında değişmektedir.

özel sipariş takip..

BOYA VE MEKANİK

Boya gerektiren ürünler için,
Ham boyasız olarak gelen, aksesuar ve iç trim setlerini boya kodunuza uygun şekilde boyatıyoruz.

Mekanik Destek
Araçlarda yapılan RETROFIT işlemler bazan mekanik kısımda da ilaveler gerektirebilmektedir. Mekanik düzenlemeleri anlaşmalı atölyelerimizde sizin için yaptırıyoruz.