NAVIGATEPARK - Newsfeeds Categories View Your SEO optimized title

İletişim: Call Us Icon +90 532 208 30 88Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Multimedia Navigasyon solution center
Orijinal donanım kitleri merkezi.
×
 x 

Sepet boş
Alışveriş sepeti
Sepet boş

Navigasyon sistemleri bulunduğu ülkenin dillerinde çalışabilecek şekilde ayarlanabilirler. Otomobil üreticisi firmalar artık ülkemizde çalışması için navigasyon yazılımlarına 2012 yılından sonra Türkçe desteğini vermeye başlamıştır. Türkçe desteği almamış araçlar için bu güncellemeleri,ana yazılım veya Firmware'leri update etmek gerekmektedir. BMW,AUDI,MERCEDES,PORSCHE gibi araç üreticileri yeni modellerde bu problemi düzeltmişlerdir fakat eskide kalmış düzenli olarak servis görememiş araçlar bu dil desteğine sahip olamamaktadırlar. Firma olarak bu tip araçlarda güncelleme çalışmalarımız halen devam etmektedir. Türkçe desteği olmayan ve güncellemeye müsait araçlar için Navigatepark Destek ekibimizle görüşebilirsiniz.

KODLAMA

Tüm retrofit yapılan araçlar için montajdan sonra ürünlerin doğru çalışması ve zarar görmemesi için araç özelliklerine göre yapılandırılması gereklidir.

Tüm bu işlemler sonrası arıza kayıtlarının okunup, değerlendirilmesi ve düzeltilmesi zorunludur.

Uzaktan kodlama talebi.

TEST CİHAZLARI

Atölyelerin ihtiyaçlarına göre Arıza tespit sistem ve ekipmanlarını hazırlıyoruz. DONANIM VE YAZILIMLARI gereksinimlerinize göre düzenliyoruz.

ÖZEL SİPARİŞ

Özel seri ve Gray makret araçlardaki retrofit işlemler için VIN (şase no) ile araca uygun ürünleri ve ekipmanları özel sipariş ile getiriyoruz. Sipariş süreci 7-12 gün arasında değişmektedir.

özel sipariş takip..

BOYA VE MEKANİK

Boya gerektiren ürünler için,
Ham boyasız olarak gelen, aksesuar ve iç trim setlerini boya kodunuza uygun şekilde boyatıyoruz.

Mekanik Destek
Araçlarda yapılan RETROFIT işlemler bazan mekanik kısımda da ilaveler gerektirebilmektedir. Mekanik düzenlemeleri anlaşmalı atölyelerimizde sizin için yaptırıyoruz.