NAVIGATEPARK - Harita Sürüm Kodu Your SEO optimized title

İletişim: Call Us Icon +90 532 208 30 88Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Multimedia Navigasyon solution center
Orijinal donanım kitleri merkezi.
×
 x 

Sepet boş
Alışveriş sepeti
Sepet boş

Harita Sürüm Kodu:

Orijinal yerleşik navigasyon kullanan araçlarda haritaların güncellenmesi için güncel harita DVD'si veya USB'si ile beraber harita sürüm koduna ihtiyaç duyarlar.Her marka kendine özel bir algoritim ile üretilmiş farklı harita sürüm kodları kullanırlar. Bu kodlar haritanın sürümü,aracın markası,modeli gibi parametrelerin özel şifrelenmiş halidir. Araçta bulunan ana ünite tarafında beklenen özel kod girilmesi halinde güncelleme aktif olup verileri yüklemeye başlayacaktır,yanlış bir sürüm kodu girilmesi halinde ise sistem doğru kodu girmenizi isteyerek sizi uyaracaktır.

Harita sürüm kodlarını sitemizden alabilirsiniz.  Aracınızda kullanılan isteminizdeki bilgilerden emin değilseniz, Navigatepark Destek Ekibinden destek isteyebilirsiniz.

KODLAMA

Tüm retrofit yapılan araçlar için montajdan sonra ürünlerin doğru çalışması ve zarar görmemesi için araç özelliklerine göre yapılandırılması gereklidir.

Tüm bu işlemler sonrası arıza kayıtlarının okunup, değerlendirilmesi ve düzeltilmesi zorunludur.

Uzaktan kodlama talebi.

TEST CİHAZLARI

Atölyelerin ihtiyaçlarına göre Arıza tespit sistem ve ekipmanlarını hazırlıyoruz. DONANIM VE YAZILIMLARI gereksinimlerinize göre düzenliyoruz.

ÖZEL SİPARİŞ

Özel seri ve Gray makret araçlardaki retrofit işlemler için VIN (şase no) ile araca uygun ürünleri ve ekipmanları özel sipariş ile getiriyoruz. Sipariş süreci 7-12 gün arasında değişmektedir.

özel sipariş takip..

BOYA VE MEKANİK

Boya gerektiren ürünler için,
Ham boyasız olarak gelen, aksesuar ve iç trim setlerini boya kodunuza uygun şekilde boyatıyoruz.

Mekanik Destek
Araçlarda yapılan RETROFIT işlemler bazan mekanik kısımda da ilaveler gerektirebilmektedir. Mekanik düzenlemeleri anlaşmalı atölyelerimizde sizin için yaptırıyoruz.