NAVIGATEPARK - Navigatepark,Mercedes,Bmw,Audi,Porsche,land rover ana üniteleri Your SEO optimized title

İletişim: Call Us Icon +90 532 208 30 88Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Multimedia Navigasyon solution center
Orijinal donanım kitleri merkezi.
×
 x 

Sepet boş
Alışveriş sepeti
Sepet boş
Araçların sürücülere bilgi verip aynı zamanda eğlence sunması sağlayan DVD,Navigasyon,Bluetooth,Yol Bilgisayarı,USB,Müzik sistemi gibi bileşenleri bir araya getirmiş olan compact ürünlerdir.

BMW SİSTEM AİLESİNİ GÖSTEREN GÖRSEK KONACK

BMW FSC

Bmw için Multimedia ve Navigasyon'un (CIC-NBT) Register edilmesidir. BMW'nin merkezi sistemine kullanacağınız özelliklerin kayıt edelmesi ve çalıştırılması resmi olarak yapılmaktadır. Garanti dahilindeki araçlar için,aracın servis görmesi halinde kazandırılmış özelliklerin tüm servis noktalarından görülerek müşteri mağduriyeti yaşanmaması için çok önemli bir noktadır. Bu işlemler BMW'nin Münih'teki merkezinden gerçekleştirilmektedir.

BMW NAVIGASYON,BMW APPS,CONNECTEDDRIVE,VOICE CONTROL, Olarak ayrı ayrı Register edilir.

isteğe göre fiyatlandırılmaktadır.

markalar ve aktivasyonlarıyer alacak

navi hakkında bilgi koy

KODLAMA

Tüm retrofit yapılan araçlar için montajdan sonra ürünlerin doğru çalışması ve zarar görmemesi için araç özelliklerine göre yapılandırılması gereklidir.

Tüm bu işlemler sonrası arıza kayıtlarının okunup, değerlendirilmesi ve düzeltilmesi zorunludur.

Uzaktan kodlama talebi.

TEST CİHAZLARI

Atölyelerin ihtiyaçlarına göre Arıza tespit sistem ve ekipmanlarını hazırlıyoruz. DONANIM VE YAZILIMLARI gereksinimlerinize göre düzenliyoruz.

ÖZEL SİPARİŞ

Özel seri ve Gray makret araçlardaki retrofit işlemler için VIN (şase no) ile araca uygun ürünleri ve ekipmanları özel sipariş ile getiriyoruz. Sipariş süreci 7-12 gün arasında değişmektedir.

özel sipariş takip..

BOYA VE MEKANİK

Boya gerektiren ürünler için,
Ham boyasız olarak gelen, aksesuar ve iç trim setlerini boya kodunuza uygun şekilde boyatıyoruz.

Mekanik Destek
Araçlarda yapılan RETROFIT işlemler bazan mekanik kısımda da ilaveler gerektirebilmektedir. Mekanik düzenlemeleri anlaşmalı atölyelerimizde sizin için yaptırıyoruz.