BMW X SERiSi X5 E70 CIC Navigasyon Multimedia APPS Aktivasyonu Your SEO optimized title

İletişim: Call Us Icon +90 532 208 30 88Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Multimedia Navigasyon solution center
Orijinal donanım kitleri merkezi.
×
 x 

Sepet boş
Alışveriş sepeti
Sepet boş
Yazdır

BMW X SERiSi X5 E70 CIC Navigasyon Multimedia APPS Aktivasyonu

Derecelendirme: Henüz Derecelendirilmemiş
BMW X SERiSi X5 E70 CIC Navigasyon Multimedia APPS Aktivasyonu

Satış fiyatı:350,00 €
Açıklama

BMW X SERiSi X5 E70 CIC  Navigasyon Multimedia  APPS Aktivasyonu         e70

 

BMW APPS aktivasyonu yapılan CIC ünitelerde, şimdi ilk defa BMW’nizde uygulamaları kullanabilirsiniz. Uygulamalar seçeneğiyle, bir iPhone ve Apple App Store’dan indirebileceğiniz ücretsiz BMW Connected App ile yerel radyonuzu dinlemekle sınırlı kalmayacak, ajandanıza ulaşabilecek ve arkadaşlarınızla sürekli iletişim halinde kalabileceksiniz. iDrive sistemini kullanarak dünya genelinde yayın yapan internet radyolarından istediğinizi dinleyebilirsiniz. Ayrıca Facebook ve Twitter hesaplarınızdan son durum raporlarını alabilir, Kontrol Ekranı’nda yaklaşan randevuları görüntüleyebilir hatta ses sisteminin hoparlörlerini kullanarak bunların okunmasını sağlayabilirsiniz. Ve bunlar daha sadece başlangıç, yakın gelecekte daha fazla işlev ve uygulama da kullanıma girecek. My BMW remote APP'i ile aracınızın yerini bulmak ve daha bir çok özelliği kullanmak için SOS özelliği bulunan araçlarda APPS aktivasyonu yapılması yeterli.....

App Store'da My BMW Remote Uygulaması

Google Play™'de My BMW Remote Uygulaması

Gereklilikler:

Özel donanım olarak ConnectedDrive Hizmetleri My BMW Remote Uygulamasını kullanmadan önce App Store veya Google Play™'den indirmeniz gerekir.

Kullanılabilirlik:

Yalnızca Professional Navigation sistemi, Business Navigation sistemi ve Professional Radyo ile birlikte sunulur. APPS uyglaması register edilerek sisteme ilave edilmektedir.

Ürüne hizmet ilave seçeneklerinden isteginiz doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz.

  • Deataylı bilgi almak için: 

    Navigatepark Destek Ekibi

    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

    Destek Gsm: 0532 208 30 88

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yok

KODLAMA

Tüm retrofit yapılan araçlar için montajdan sonra ürünlerin doğru çalışması ve zarar görmemesi için araç özelliklerine göre yapılandırılması gereklidir.

Tüm bu işlemler sonrası arıza kayıtlarının okunup, değerlendirilmesi ve düzeltilmesi zorunludur.

Uzaktan kodlama talebi.

TEST CİHAZLARI

Atölyelerin ihtiyaçlarına göre Arıza tespit sistem ve ekipmanlarını hazırlıyoruz. DONANIM VE YAZILIMLARI gereksinimlerinize göre düzenliyoruz.

ÖZEL SİPARİŞ

Özel seri ve Gray makret araçlardaki retrofit işlemler için VIN (şase no) ile araca uygun ürünleri ve ekipmanları özel sipariş ile getiriyoruz. Sipariş süreci 7-12 gün arasında değişmektedir.

özel sipariş takip..

BOYA VE MEKANİK

Boya gerektiren ürünler için,
Ham boyasız olarak gelen, aksesuar ve iç trim setlerini boya kodunuza uygun şekilde boyatıyoruz.

Mekanik Destek
Araçlarda yapılan RETROFIT işlemler bazan mekanik kısımda da ilaveler gerektirebilmektedir. Mekanik düzenlemeleri anlaşmalı atölyelerimizde sizin için yaptırıyoruz.