navigasyon,multimedia,audi,bmw,mercedes,interface,NTG4.7,NTG4.5,NTG3.5,aktivasyon Your SEO optimized title

İletişim: Call Us Icon +90 532 208 30 88Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Multimedia Navigasyon Solution Center
Orijinal donanım kitleri merkezi.
×
 x 

Sepet boş
Alışveriş sepeti
Sepet boş
Porsche pcm sys.


Tüm modellere göre PORSCHE PCM3.1 Multimedia Navigasyon ana üniteleri.... NAVİGASYON VE TR HARİTA, BLUETOOTH, USB, IPOD, OFFROAD NAVI,Individual Memory, SDARS,HD TUNER, VOICE CONTROL, SPORT CHRONO, PUSULA TV-FREE Aktivasyon kodlarını sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Aracınız için ürün ararken marka,model,model yılı gibi kriterleri doğru olarak belirlerseniz siteyi daha kolay kullanabilirsiniz.

ürün ararken (VIN) şase numaranıza özel bir durumla karşılaşabilirsiniz,bu normaldir. ithalatçı firmalar ülkemize araç getirirken araç donanımlarına ekleme veya çıkartma yapma durumları olabilmektedir. Bu işlemler de aracın bilindik teknik serinin dışına kaymasına yol açar, bu nedenle standart konfigüre edilmiş araçlara uyan üniteler bu tip araçlara uyum göstermezler. Özel sipariş ile (VIN) şase numaranıza uygun ürün bulunarak sipariş edilmesi gerekir.

KODLAMA

Tüm retrofit yapılan araçlar için montajdan sonra ürünlerin doğru çalışması ve zarar görmemesi için araç özelliklerine göre yapılandırılması gereklidir.

Tüm bu işlemler sonrası arıza kayıtlarının okunup, değerlendirilmesi ve düzeltilmesi zorunludur.

Uzaktan kodlama talebi.

TEST CİHAZLARI

Atölyelerin ihtiyaçlarına göre Arıza tespit sistem ve ekipmanlarını hazırlıyoruz. DONANIM VE YAZILIMLARI gereksinimlerinize göre düzenliyoruz.

ÖZEL SİPARİŞ

Özel seri ve Gray makret araçlardaki retrofit işlemler için VIN (şase no) ile araca uygun ürünleri ve ekipmanları özel sipariş ile getiriyoruz. Sipariş süreci 7-12 gün arasında değişmektedir.

özel sipariş takip..

BOYA VE MEKANİK

Boya gerektiren ürünler için,
Ham boyasız olarak gelen, aksesuar ve iç trim setlerini boya kodunuza uygun şekilde boyatıyoruz.

Mekanik Destek
Araçlarda yapılan RETROFIT işlemler bazan mekanik kısımda da ilaveler gerektirebilmektedir. Mekanik düzenlemeleri anlaşmalı atölyelerimizde sizin için yaptırıyoruz.