BMW,Audi,Mercedes,Porsche Multimedia navigation Solution Center - Newsfeeds Categories View

İletişim : Bizi Arayın +90 532 208 30 88 Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.navigatepark.com
ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNAR
×
 x 

Sepet boş
Shopping cart
Sepet boş

Audi connect
Audi connect, Audi'nin internet hizmetlerini araca sunar. Modele bağlı olarak, geniş bir özellik yelpazesi, Google Earth ve Google Street View ile navigasyondan çevrimiçi trafik bilgilerine ve park yeri aramalarına ve son olarak da Audi connect safety & service hizmetlerine kadar uzanmaktadır. 

Audi connect servisleri araçtaki ekranda (MMI veya Audi sanal kokpitte) görüntülenir ve çok fonksiyonlu döner / basmalı buton kontrolünden, MMI touch veya sesli komut ile çalıştırılır. Sürücü, kişiselleştirilmiş mesajlar, e-postalar, metin mesajları ve Twitter gibi sosyal ağ portallarından gelen bilgiler gibi yüksek sesle okunan bilgilere de sahip olabilir.

Kodlama

Değişim yapılmış kontrol üniteleri araç özelliklerine göre çalıması için kodlanması zorunlu bir işlemdir.

Orijinal programlar ile fabrika standartlarında bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Diagnostik Test Cihazları


 ISTA+

XENTRY

ODIS

PIWIS

 


 

Özel Sipariş

Araca özel gelmesi gerek ürünleri sipariş verip geri hizmetini vermekteyiz.

Bekleme süresi 12-16 iş günüdür.

Mekanik ve Boya

Boyama
Bazı iyileştirmeler için boyama işlemi yapılması gerekir. Bu gibi hallerde aracın boya koduna göre konusunda uzman kişiler ile anlaşmalı boya atolyelerinden destek alıyoruz.

Mekanik
Yapılan donanım eklemelerı bazan araçta mekanik destek almamızı gerektirir. Bu gibi durumlar için anlaşmalı olduğumuz mekanik atolyelerden sizin adınza destek alıyoruz.