BMW,Audi,Mercedes,Porsche Multimedia navigation Solution Center - BMW APPS FSC

İletişim : Bizi Arayın +90 532 208 30 88 Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.navigatepark.com
ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNAR
×
 x 

Sepet boş
Shopping cart
Sepet boş

BMW APPS FSC

BMW AG.'nin tanımladığı bu kod serisi ConnectedDrive bölümü altında sunmaktadır. Araca özel VIN(şase no) ile çalışır. Sertifika ve kod kombinasyonu şeklinde sipariş edilir. (Kodlama ve programlama gerektirir.)

Sertifika ve kod girişleri yapılıp aktivasyonu gerçekleşen araçta:

Uzaktan Erişim ile BMW'nizi akıllı telefonunuz ya da BMW Çağrı Merkezi aracılığıyla doğrudan, konforlu ve güvenli şekilde uzaktan kumanda edebilirsiniz. (ATM modul gerektirir)

Sizin için avantajları:

 • Akıllı telefon aracılığı ile konforlu uzaktan kumanda
 • Yardımcı ısıtma ek özelliği ile bağlantılı olarak otomobili kilitleme ve kilidini açma, otomobil arama fonksiyonu ve ısı ayarı 
 • Google™ Yerel Arama ile özel varış noktaları ve rotaların otomobile doğrudan transferi
 • Yetkisiz kullanıma karşı maksimum koruma

BMW Online tarafından sunulan internet tabanlı mobilite hizmetleri ile seyahat ederken artık hiçbir şeyi kaçırmanıza gerek yok. Aksine, mevcut rotanız ya da gideceğiniz nokta ve hatta dünyanın herhangi bir yeri hakkında bilmeye değer her şeyi öğrenirsiniz.

Sizin için avantajları:

 • Bir düğmeye dokunarak güncel bilgilere erişim (haberler, hava durumu ve fazlası)
 • Navigasyon sistemine kolay aktarım sayesinde önemli noktalara (benzin istasyonları, ATM'ler, nöbetçi eczaneler) doğrudan rehberlik
 • Google™ Yerel Arama ile önemli bilgilere erişim ve kişiselleştirilebilir tarayıcı uygulamaları
 • Entegre SIM kart sayesinde, yurtdışında da ücretsiz kullanım

BMW Connected+, aracın kişiye özel hale getirilmesinde ve akıllı telefonların içeriğinin BMW'nin kontrol ekranında gösterilmesinde yeni bir basamaktır.  Böylelikle araçtaki gösterge ve kumanda imkanları çok daha kolay hale gelmektedir. (Genişletilmiş extra paketle satılmaktadır.)

Tek bakışta avantajlarınız:

 • Send my Routes to Car: Akıllı telefonla rota planlaması hiç bu kadar kolay olmamıştı.
 • Share Live Trip Status: "Ne zaman burada olursun?" – Bu soru artık yeni fonksiyon sayesinde geçmişte kaldı.
 • Navigate Door-to-Door: Son metreye kadar hedefe götüren (Last Mile) ve sonrasında da tekrar buradan alıp araca geri getiren kılavuz (First Mile).
 • My Destinations: Araca bağlanmış olan tüm cihazların adres kitaplarındaki iletişim verilerine hızlıca erişme imkanı sunar.

BMW ConnectedDrive tarafından sunulan Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi ile trafikte yaşanan gecikmeleri öğrenip gideceğiniz yere zamanında ve daha rahat şekilde ulaşın. Sizin için avantajları: Kesin trafik durumunun gerçek zamanlı olarak gösterimi Tıkanıklık ve tehlikeler ile ilgili kesin uyarılarla daha fazla konfor ve güvenlik Otobanlar, ana yollar ve şehir içi yollar hakkında detaylı raporlar Tavsiye edilen alternatif yollarda trafik durumunun hesaba katılması Bu servis aboneliğinden faydalanmak için ön koşul olarak otomobilde ConnectedDrive Hizmetleri fonksiyonunun etkin durumda olması gerekir. Sadece dijital haritanın en yeni sürümleri için mevcuttur.

Kodlama

Değişim yapılmış kontrol üniteleri araç özelliklerine göre çalıması için kodlanması zorunlu bir işlemdir.

Orijinal programlar ile fabrika standartlarında bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Diagnostik Test Cihazları


 ISTA+

XENTRY

ODIS

PIWIS

 


 

Özel Sipariş

Araca özel gelmesi gerek ürünleri sipariş verip geri hizmetini vermekteyiz.

Bekleme süresi 12-16 iş günüdür.

Mekanik ve Boya

Boyama
Bazı iyileştirmeler için boyama işlemi yapılması gerekir. Bu gibi hallerde aracın boya koduna göre konusunda uzman kişiler ile anlaşmalı boya atolyelerinden destek alıyoruz.

Mekanik
Yapılan donanım eklemelerı bazan araçta mekanik destek almamızı gerektirir. Bu gibi durumlar için anlaşmalı olduğumuz mekanik atolyelerden sizin adınza destek alıyoruz.