Yazdır
Kategori: FSC Nedir?
Gösterim: 1268

BMW APPS FSC

BMW AG.'nin tanımladığı bu kod serisi ConnectedDrive bölümü altında sunmaktadır. Araca özel VIN(şase no) ile çalışır. Sertifika ve kod kombinasyonu şeklinde sipariş edilir. (Kodlama ve programlama gerektirir.)

Sertifika ve kod girişleri yapılıp aktivasyonu gerçekleşen araçta:

Uzaktan Erişim ile BMW'nizi akıllı telefonunuz ya da BMW Çağrı Merkezi aracılığıyla doğrudan, konforlu ve güvenli şekilde uzaktan kumanda edebilirsiniz. (ATM modul gerektirir)

Sizin için avantajları:

BMW Online tarafından sunulan internet tabanlı mobilite hizmetleri ile seyahat ederken artık hiçbir şeyi kaçırmanıza gerek yok. Aksine, mevcut rotanız ya da gideceğiniz nokta ve hatta dünyanın herhangi bir yeri hakkında bilmeye değer her şeyi öğrenirsiniz.

Sizin için avantajları:

BMW Connected+, aracın kişiye özel hale getirilmesinde ve akıllı telefonların içeriğinin BMW'nin kontrol ekranında gösterilmesinde yeni bir basamaktır.  Böylelikle araçtaki gösterge ve kumanda imkanları çok daha kolay hale gelmektedir. (Genişletilmiş extra paketle satılmaktadır.)

Tek bakışta avantajlarınız:

BMW ConnectedDrive tarafından sunulan Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi ile trafikte yaşanan gecikmeleri öğrenip gideceğiniz yere zamanında ve daha rahat şekilde ulaşın. Sizin için avantajları: Kesin trafik durumunun gerçek zamanlı olarak gösterimi Tıkanıklık ve tehlikeler ile ilgili kesin uyarılarla daha fazla konfor ve güvenlik Otobanlar, ana yollar ve şehir içi yollar hakkında detaylı raporlar Tavsiye edilen alternatif yollarda trafik durumunun hesaba katılması Bu servis aboneliğinden faydalanmak için ön koşul olarak otomobilde ConnectedDrive Hizmetleri fonksiyonunun etkin durumda olması gerekir. Sadece dijital haritanın en yeni sürümleri için mevcuttur.