BMW,Audi,Mercedes,Porsche Multimedia navigation Solution Center - Aracım zara görecek mi?

İletişim : Bizi Arayın +90 532 208 30 88 Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.navigatepark.com
ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNAR
×
 x 

Sepet boş
Shopping cart
Sepet boş

Aracım zara görecek mi?

Hemen hemen tüm müşterilerin ortak endişesi, aracının zarar görecek bir işleme maruz kalması durumudur. Araca yapılacak olan montaj işlemlerinde kesip biçme olması gibi hadiselerin olup olmayacağı, sürekli sorulan sorular arasındadır. Orijinal sistemler ile çalıştığımız için araca yönelik gelen orijinal ürünler için delme-kesme gibi işlemler yapılmaz. Sistem gereksinimleri tam karşılandığı sürece herşey olması gerektiği şartlarda fabrikasyon normlarda yapılır. Sitemizde yer verdiğimiz hiçbir ürün için aracınız zarar görecek bir işleme tabi olmaz.

Kodlama

Değişim yapılmış kontrol üniteleri araç özelliklerine göre çalıması için kodlanması zorunlu bir işlemdir.

Orijinal programlar ile fabrika standartlarında bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Diagnostik Test Cihazları


 ISTA+

XENTRY

ODIS

PIWIS

 


 

Özel Sipariş

Araca özel gelmesi gerek ürünleri sipariş verip geri hizmetini vermekteyiz.

Bekleme süresi 12-16 iş günüdür.

Mekanik ve Boya

Boyama
Bazı iyileştirmeler için boyama işlemi yapılması gerekir. Bu gibi hallerde aracın boya koduna göre konusunda uzman kişiler ile anlaşmalı boya atolyelerinden destek alıyoruz.

Mekanik
Yapılan donanım eklemelerı bazan araçta mekanik destek almamızı gerektirir. Bu gibi durumlar için anlaşmalı olduğumuz mekanik atolyelerden sizin adınza destek alıyoruz.