BMW,Audi,Mercedes,Porsche Multimedia navigation Solution Center - Navigasyon ve FSC

İletişim : Bizi Arayın +90 532 208 30 88 Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.navigatepark.com
ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNAR
×
 x 

Sepet boş
Shopping cart
Sepet boş

Kategoride hiç makale yok. Eğer alt kategoriler bu sayfada görüntüleniyorsa, makale içeriyor olabilirler.

Alt Kategoriler

FSC (Freischaltcode), BMW tarafından yayınlanan aktivasyon kodudur.
Bu aktivasyon kodu, her zaman iDrive kontrol cihazı üzerinden manuel olarak girilen 20-pozisyonlu karakter kombinasyonudur.
Kod sadece büyük harf (A - Z) ve rakamlar (2 - 7) içerir. Aktivasyon kodu “O” ve “I” harfleriyle karışıklığı önlemek için “0” ve “1” rakamlarını içermez.
Her kod, VIN(sase no) icin ozel uretilmistir. Sadece kendi versiyonu ve VIN (sase no) ile calisip aktive olabilir.
 uretilen Kod, birden fazla araba ile kullanılamaz.

Yolculuğunuza daha fazla uygulama eşlik etsin.

CarPlay, iPhone’unuzdaki ses ve mesajlaşma uygulamaları gibi en sevdiğiniz diğer uygulamaları da destekliyor. Ayrıca, otomobil üreticileri tarafından geliştirilenleri de desteklediğinden, CarPlay’den çıkmadan otomobilinizin birçok özelliğini kontrol edebiliyorsunuz. Ve iPhone’daki ayarlar aracılığıyla uygulamalarınızın CarPlay’de tam olarak nasıl görüneceğini yeniden düzenleyerek CarPlay deneyiminizi kişiselleştirebiliyorsunuz.

 

Yeni nesil teknolojik arçlarımızda internet tabanlı sürücü destek sistemleri bulunmaktadır. İnternet veri aktarımı kullanılarak çalışan bu sistemleri genel ifadesi ''Connected servisler ''dir.

Plugins are small task oriented extensions that enhance the Joomla! framework. Some are associated with particular extensions and others, such as editors, are used across all of Joomla. Most beginning users do not need to change any of the plugins that install with Joomla. Help

Kodlama

Değişim yapılmış kontrol üniteleri araç özelliklerine göre çalıması için kodlanması zorunlu bir işlemdir.

Orijinal programlar ile fabrika standartlarında bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Diagnostik Test Cihazları


 ISTA+

XENTRY

ODIS

PIWIS

 


 

Özel Sipariş

Araca özel gelmesi gerek ürünleri sipariş verip geri hizmetini vermekteyiz.

Bekleme süresi 12-16 iş günüdür.

Mekanik ve Boya

Boyama
Bazı iyileştirmeler için boyama işlemi yapılması gerekir. Bu gibi hallerde aracın boya koduna göre konusunda uzman kişiler ile anlaşmalı boya atolyelerinden destek alıyoruz.

Mekanik
Yapılan donanım eklemelerı bazan araçta mekanik destek almamızı gerektirir. Bu gibi durumlar için anlaşmalı olduğumuz mekanik atolyelerden sizin adınza destek alıyoruz.